Plan podróży po Tajlandii i Kambodży – listopad 2016

Wyjazdu do Tajlandii nie planowaliśmy. Pewnego dnia pojawiły się jednak niesamowicie tanie jak na ten kierunek bilety i doznałam olśnienia: przecież Tajlandia sąsiaduje z Kambodżą! Co w tym niezwykłego? Ano to, że w Kambodży jest miejsce, które chciałam zobaczyć od zawsze. Nagle magiczne miasto Angkor było na wyciągnięcie ręki! Tym oto sposobem okazało się, że podróż do Bangkoku wylądowała w czołówce naszej listy marzeń. Nie dość, że spełniło się kolejne moje ogromne marzenie, to jeszcze poznaliśmy nieco odmiennej kultury w dwóch niesamowitych krajach. Warto było! Łap nasz plan podróży po Tajlandii i Kambodży!

TAJLANDIA:

KAMBODŻA:

TAJLANDIA:

 

Rocznik 86. Zarażona podróżniczym bakcylem od ponad 18 lat, raczej bez szans na wyleczenie. Lubiąca ciepełko miłośniczka Azji Południowo-Wschodniej oraz paradoksalnie… Islandii. W wolnej chwili zajmuje się swoimi pozostałymi pasjami jakimi są rośliny owadożerne oraz amatorsko fotografia.

Co zobaczyć na Islandii w 5 dni? Plan podróży
Tajlandia: Do trzech razy sztuka - Grand Palace w Bangkoku

Powiązane wpisy

Booking.com

4 Comments

 1. Paweł

  Planujemy bardzo podobną trasę w lutym. Czy robiłaś jakiś bilans finansów wyjazdu?

  Odpowiedz
  1. Podróżowisko.plPodróżowisko.pl (Autor posta)

   Niestety kosztorys finalnie nie powstał. Wszystkie wydatki są zapisane dzień po dniu w notesie, miałam je podsumować na początku roku, ale w związku z moim drobnym wypadkiem odłożyłam to na później. I w końcu zupełnie wyleciało mi to z głowy… Chyba trzeba będzie się wreszcie za to zabrać

   Odpowiedz
 2. Ewelina

  Świetne podsumowanie i mapka. Podróż zaplanowana w całości: -)

  Odpowiedz
  1. Podróżowisko.plPodróżowisko.pl (Autor posta)

   Może komuś pomoże to przy planowaniu jego własnej trasy :)

   Odpowiedz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close