2 dni w Maladze za 102 zł! W cenie hotel i lot za… 9 zł w dwie strony!

Kolejny dzień promocji Cyber Week w Ryanair i kolejna okazja na zakup biletów lotniczych w tak niskiej cenie, że aż nie chce się w to wierzyć. Bo czy nie budzi zdumienia Malaga za 2 EUR? W dwie strony?! Okazja po raz kolejny skierowana jest głównie do mieszkańców zachodniej Polski.

Ryanair (tu poprzez spółkę-córkę Laudamotion) niskimi cenami rozpieszcza szczególnie mieszkańców Niemiec – większość najlepszych ofert dotyczy lotnisk w Berlinie. Na szczęście jednak do niemieckiej stolicy niedaleko mają Polacy mieszkający na zachodzie naszego kraju, więc… Ktoś chętny na Malagę za 9 zł? ;)

Loty

Przykładowy termin: 5-7 grudnia 2018
Cena biletów w dwie strony: 9 zł (2 EUR)
Wylot z: Berlina (Tegel)
Dokąd: Malaga

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm. Wykupując za 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później) usługę Priority, możesz dodatkowo zabrać na pokład bagaż o wymiarach  55 cm x 40 cm x 20 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

Zarezerwuj lot

Noclegi

Plaża w pobliżu, praktycznie w centrum, dobrze oceniany obiekt. Czy potrzeba czegoś więcej? Za noclegi w dwuosobowym pokoju w Residencia Universitaria San Jose zapłacisz 46 zł za noc za osobę.

Sprawdź hotele

Wynajem samochodu

Chcesz wynająć samochód? Wypożyczalnie w Maladze kuszą nierealnie niskimi cenami – 3 dni za 35 zł?! Uważaj na haczyk. Do ceny doliczana jest obowiązkowa opłata za tankowanie wynosząca od 21 do 23 EUR. Zanim zarezerwujesz auto, sprawdź dokładnie warunki wynajmu.

Zarezerwuj samochód

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Skyscanner, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem nic nie tracisz, a wspierasz rozwój bloga.

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Komentarze do: “2 dni w Maladze za 102 zł! W cenie hotel i lot za… 9 zł w dwie strony!”

    1. Kuszą na tyle, że… kupiłam dzisiaj bilety na kolejny już wyjazd ;) Przez kilka miesięcy w tym roku mieliśmy totalną posuchę, a teraz – 6 wypadów na najbliższe miesiące jest właśnie na etapie planowania :D

  1. Jak zawsze miło się czyta :) pamiętam jak kiedyś Ryanair robił promocję na loty z Modlina do Gdańska za 3 zł. To było chyba w 2017r.

Skomentuj