4 dni na Malcie za 323 zł! W cenie loty i noclegi!

Po sezonie tanie linie lotnicze znów rozpieszczają nas interesującymi cenami. Czy wyjazd w miesiącach jesienno-zimowych to dobry pomysł? Oczywiście, szczególnie na południe! Tym bardziej jeśli liczysz na coś więcej niż leżenie na plaży i sączenie chłodnych drinków. Tym razem mam dla Ciebie propozycję na posezonowy urlop na Malcie w listopadzie. Temperatury w ciągu dnia wynoszą wtedy mniej więcej ok. 20 stopni Celsjusza, w nocy zaś ok. 12-15 stopni, więc to idealne miejsce na przedłużenie lata!

Co powiesz na propozycję spędzenia 4 dni na Malcie za 323 zł? W cenę wliczony jest lot w obie strony oraz nocleg w dobrze zlokalizowanym hotelu!

Loty: Gdańsk – Malta – Gdańsk

Termin: 18-22 listopada 2018
Cena biletów w dwie strony: 144 zł

Zarezerwuj ten lot

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. W związku z nową polityką bagażową Ryanair możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm. Dotychczasowy duży bagaż podręczny o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm możesz zabrać ze sobą na pokład jedynie pod warunkiem wykupienia usługi Priority kosztującej 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później). Ewentualnie duży bagaż podręczny (od teraz zwany małym bagażem rejestrowanym) możesz nadać w punkcie odprawy pasażerów w cenie od 8 do 10 EUR w zależności od momentu, w którym wykupisz usługę.

Przysługuje tylko jeden mały bagaż rejestrowany na osobę. Nowa polityka bagażowa Ryanair wchodzi w życie 1 listopada 2018 roku.

Noclegi

Szukasz pokoju dwuosobowego? Ceny zaczynają się już od 358 zł za dwie osoby i 4 noce! To 45 zł za noc za osobę! Proponuję hotel w Sliemie – jednym z najlepszych pod względem lokalizacji miast na wyspie.

Zarezerwuj hotel

Wynajem samochodu

Malta co prawda ma świetnie rozwiniętą komunikację publiczną, jeśli jednak wolisz auto, samochód wynajmiesz na cały pobyt już za

Zarezerwuj samochód

Szukasz inspiracji do zaplanowania swojego wyjazdu? Zajrzyj koniecznie do mojej relacji z Malty. I nie zapomnij uwzględnić w planie zwiedzania chociaż krótkiej chwili na Gozo! 

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Esky, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga. Dziękuję! :)

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

  1. Oferta rewelacyjna. Jak ktoś ma jeszcze możliwość wygospodarowania kilku wolnych dni, to powinien ją poważnie rozważyć.

    1. Zdecydowanie! A Gozo odwiedziłaś? Mi całkowicie skradło serce! Żałuję, że tylko chwilę tam byliśmy… :(

    2. Podróżowisko.pl Niestety nie wystarczyło nam czasu, ale obiecalismy sobie, że wrócimy.

    3. Beata Wojciechowska to ta jak i my! Co prawda chwilę tam spędziliśmy, ale też obiecaliśmy sobie, że jeszcze na Gozo wrócimy i to nie na 1 dzień :D Tylko ta lista „do wracania” coraz bardziej się wydłuża…

    4. Podróżowisko.pl No właśnie I coraz więcej miejsc kusi.

Skomentuj