Ateny za 95 zł w dwie strony!

Jeśli jeszcze nie byłeś w Grecji, to może pora to zmienić? Szczególnie że za bezpośredni lot do Aten zapłacisz tylko 95 zł w dwie strony! Grecja uważana jest za kolebkę kultury europejskiej, dlatego też warto odwiedzić ten kraj chociaż raz w życiu. 

Lot:

  • Termin: 13-18 grudnia 2018
  • Wylot z: Warszawy (Modlin)
  • Dokąd: Ateny
  • Cena biletów w dwie strony: 95 zł

Zarezerwuj ten lot

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. W związku z nową polityką bagażową Ryanair możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm. Dotychczasowy duży bagaż podręczny o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm możesz zabrać ze sobą na pokład jedynie pod warunkiem wykupienia usługi Priority kosztującej 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później). Ewentualnie duży bagaż podręczny (od teraz zwany małym bagażem rejestrowanym) możesz nadać w punkcie odprawy pasażerów w cenie od 8 do 10 EUR w zależności od momentu, w którym wykupisz usługę. Nowa polityka bagażowa Ryanair wchodzi w życie 1 listopada 2018 roku.

Noclegi

Ceny noclegów w dwuosobowych pokojach zaczynają się w Atenach od 33 zł za noc za osobę, ale są to raczej średnio oceniane obiekty. Jeśli szukasz lepszego standardu, kliknij poniżej. Pamiętaj tylko, żeby ze względu na godzinę przylotu chociaż na pierwszą noc zarezerwować nocleg w obiekcie oferującym bardzo późne zakwaterowanie.

Znajdź hotel

Wynajem samochodu

Jazdy samochodem po Atenach ogółem nie polecam, ale jeśli chciałbyś wyskoczyć gdzieś za miasto, auto na pewno to ułatwi. Wypożyczyć samochód możesz już od 59 zł na dobę.

Zarezerwuj samochód

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem nic nie tracisz, a wspierasz rozwój bloga. 

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Komentarze do: “Ateny za 95 zł w dwie strony!”

  1. Ryanair bardzo często organizuje promocję,to bardzo dobrze,bo nie trzeba płacić kroci za podróż. Pozdrawiam.

    1. Monika Borkowska

      Ich wizerunek bardzo ucierpiał najpierw po strajkach załogi, a później po zmianie polityki bagażowej – może próbują w ten sposób „zmazać swoje winy” ;)

Skomentuj