Islandia za 288 zł (WDC) w dwie strony. Loty z Warszawy!

Mamy tu jakiś posiadaczy członkostwa w Wizz Discount Club? A miłośników Islandii? Jeśli tak, to ta propozycja może Was zainteresować. Co powiecie na bezpośrednie loty z Warszawy do Krainy Lodu i Ognia za 288 zł w dwie strony?!

Loty:

Termin: 15 – 23 maja 2019
Cena biletów w dwie strony: 288 zł dla członków Wizz Discount Club (dla pozostałych: 378 zł)
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Wizz Air

Zarezerwuj lot

Tańsza oferta powyżej dostępna jest jedynie dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club – płacisz 139 zł na rok i możesz rezerwować tańsze podróże we dwoje przez kolejne 12 miesięcy! Przy wyższej opłacie (279 zł na rok), możliwe są również rezerwacje grupowe dla maksymalnie 6 osób – więcej o Wizz Discount Club dowiesz się ze strony Wizz Air. Członkostwo warto mieć, najczęściej już przy pierwszym zakupie można oszczędzić kilka złotych.

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. W cenie biletu możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 30 cm x 20 cm.

Noclegi

Nie interesuje Cię spanie w samochodzie na kempingach ani namiot i szukasz pokoju dla dwóch osób? Islandia ma zróżnicowaną, ale niestety niezbyt tanią bazę noclegową. Przykładowo w Reykjaviku ceny zaczynają się od ok. 88 zł za noc za osobę. Jednak pamiętaj – w trakcie wyjazdu szkoda ograniczać się tylko do stolicy!

Sprawdź inne hotele

Wynajem samochodu

Do swobodnego poruszania się po Islandii niezbędny będzie Ci samochód. Jeśli marzy Ci się objechanie wyspy dookoła, raczej wystarczające będzie małe – przez co tańsze (ze względu na gabaryty i mniejszą ilość spalanego paliwa) – auto bez napędu 4×4. Jeśli chciałbyś wjechać w Interior, czyli do wnętrza wyspy w terminie, którego dotyczy oferta, najprawdopodobniej nie będzie to możliwe ze względu na pozasezonowe zamknięcie dróg (drogi w Interiorze zazwyczaj otwierane są dopiero po połowie czerwca).

Najtańszy samochód zarezerwujesz od  ok. 102 zł za dobę. 

Zarezerwuj samochód


Chcesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę wynajmując samochód na Islandii? Jakie są jego ubezpieczenia i czy rzeczywiście dodatkowe polisy są niezbędne? Jak zaplanować podróż? Gdzie szukać maskonurów (w tym terminie będą już na wyspie!)? Zajrzyj do informacji praktycznych!

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem sam nic nie tracisz, a wspierasz rozwój bloga. 

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Skomentuj