Karnawał na Wyspach Zielonego Przylądka – lot z Brukseli za 639 zł w dwie strony!

Czasem warto dolecieć gdzieś dalej, żeby w świetnej cenie wybrać się może nawet w podróż swojego życia? Temperatury w ciągu dnia na poziomie 24-25 stopni, w nocy – niewiele mniej. Do tego ciepła woda i ponoć jeden z najhuczniej obchodzonych karnawałów na świecie – Wyspy Zielonego Przylądka polecają się z Brukseli już za 639 zł w dwie strony!

Jeśli nie pasuje Ci zaproponowany poniżej termin, możesz wybierać spośród wielu innych dat dostępnych w tytułowej cenie już od listopada!

Lot:

  • Termin: 24 lutego – 7 marca 2019
  • Wylot z: Brukseli
  • Linia lotnicza: brussels airlines
  • Cena biletów w dwie strony: 639 zł

Zarezerwuj ten lot

Do Brukseli (na lotnisko w Charleroi) dolecieć można np. na pokładzie Ryanair z Warszawy (Modlin) – obecnie loty na tej trasie kosztują już od 78 zł!
Przy przedłużeniu pobytu w Brukseli o jeden dzień, dotarcie do Belgii będzie jeszcze tańsze i  kosztować Cię będzie tylko 57 zł w dwie strony!

Noclegi:

Potrzebujesz możliwie jak najtańszego zakwaterowania na wyspie Sal, ale obiekt powinien być dobrze oceniany? Może te miejsca Cię zainteresują. Zwróć jednak uwagę na dodatkowe opłaty niewliczone w cenę pokoju lub apartamentu.

Sprawdź hotel

______________________________________________________________________________________

Oferta zawiera linki do stron Esky, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga.

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Skomentuj