Loty na Majorkę za… 18 zł w dwie strony! 5 dni za 365 zł – w cenie loty, noclegi i auto!

Jeśli mieszkasz na zachodzie Polski i dojazd do Berlina Ci niestraszny, ta oferta powinna Cię zainteresować. Czemu? Bo takie okazje nie zdarzają się często. Jeszcze w listopadzie możesz lecieć na Majorkę za około 18 zł. W dwie strony!

Loty

Przykładowy termin: 29 listopada – 4 grudnia 2018
Cena biletów w dwie strony: 4 EUR (+/- 18 zł)
Wylot z: Berlina (Schönefeld)
Dokąd: Palma de Mallorca

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm. Wykupując za 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później) usługę Priority, możesz dodatkowo zabrać na pokład bagaż o wymiarach  55 cm x 40 cm x 20 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

Zarezerwuj ten lot

Noclegi

Najtańszy nocleg w pokoju dwuosobowym zarezerwujesz w obiekcie HR Gil położonym w Palma Nova. Za noc zapłacisz tam 64 zł za osobę.

Sprawdź hotele

Wynajem samochodu

Do zwiedzenia Majorki może przydać Ci się samochód. Za najtańszy wynajem auta na cały pobyt zapłacisz 55,44 zł – to jedynie 11 zł za dobę! Zwróć jednak każdorazowo uwagę na warunki wynajmu – kwotę depozytu, limit kilometrów, itp.

Zarezerwuj samochód

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Skyscanner, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem nic nie tracisz, a wspierasz rozwój bloga. 

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

  1. Ja nie mogę dawaj kobito lecimy haha

 1. Tak….a do Berlina dojazd ile? więcej niż cała wycieczka ze wszystkim wyjdzie…. taka mi rewelacja….

  1. Wiele osób z zachodniej Polski lata z Berlina i głównie dla nich jest ta informacja – przykładowo bilety autobusowe na przejazd z Poznania można trafić za 45 zł, także cena lotu z dojazdem w okolicach 60 zł wciąż jest niesamowicie interesująca. Samochodem w kilka osób wyjdzie jeszcze taniej. Nie ma co marudzić ;)

  2. Podróżowisko.pl no ale z Bydgoszczy już nie ma takich tanich połączeń niestety…

  3. Zawsze można jechać stopem :p

  4. Małgorzata Diedrich My z Berlina na Teneryfę lecieliśmy. Przy 4 osobach 1 wyszła nam za darmo I zostało na kawę w porównaniu do lotów z Wrocławia. Do Berlina znaleźliśmy tani bus. Swoja drogą ciekawe kiedy Wrocław się zreflektuje że traci klientów przez ceny.

  5. Ana Kowalska z Wrocławia to i tak są tanie loty. Z Bydgoszczy to dopiero dramat. Muszę zawsze przejechać całą Polskę praktycznie żeby polecieć taniej … ostatnio z Rzeszowa np a prędzej z Katowic lecialam. A za jedną osobę taki dojazd tam tam to 80-90 zł najmniej i tak…

  6. Jestem z Wrocławia, latam z Berlina

Skomentuj