Majorka za 52 zł… w dwie strony! Kalendarz terminów!

Mieszkasz blisko zachodniej granicy? Ta propozycja może Cię zainteresować, bowiem z Berlina na Majorkę możesz polecieć już za 52 zł. W dwie strony! Dostępne jest sporo terminów w tej cenie, między innymi możesz wybrać opcję około-weekendową. Zainteresowany? Sprawdź kalendarz!

Loty: Berlin – Palma de Mallorca – Berlin

Proponuję podróż w terminie około-weekendowym:

 • Termin: 2 – 6 listopada 2018
 • Cena biletów w dwie strony: 52 zł

Zarezerwuj ten lot

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. W związku z nową polityką bagażową Ryanair możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm. Dotychczasowy duży bagaż podręczny o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm możesz zabrać ze sobą na pokład jedynie pod warunkiem wykupienia usługi Priority kosztującej 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później). Ewentualnie duży bagaż podręczny (od teraz zwany małym bagażem rejestrowanym) możesz nadać w punkcie odprawy pasażerów w cenie od 8 do 10 EUR w zależności od momentu, w którym wykupisz usługę.

Przysługuje tylko jeden mały bagaż rejestrowany na osobę. Nowa polityka bagażowa Ryanair wchodzi w życie 1 listopada 2018 roku.

Kalendarz terminów

Noclegi

Potrzebujesz pokoju dla dwóch osób? Najtańsze noclegi znajdziesz w hostelu Boho Concept. Za 43 zł za noc zarezerwujesz pokój z widokiem na morze i prywatną łazienką:

Zarezerwuj noclegi

Wynajem samochodu

Chcesz być niezależny i jechać tam, gdzie oczy poniosą? Wypożycz samochód – już od 72 zł za dzień wynajmu:

Zarezerwuj samochód

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Esky, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga. 

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

 1. Anna, Mateusz zwracamy honory !

  1. To jednak istnieje.. W takim razie nic straconego!

 2. Kaśka Grabowska i inne piołuny proszę!!!

 3. My na Apulię postawiliśmy – lecimy w październiku:)

 4. Alexandra coś dla Ciebie! ;)

 5. Akurat na zdjęciu jest chyba Minorka, ale to rzut beretem/promem

  1. Majorka na 100% :D To położona na południu plaża Caló des Moro. Ale Minorka też ma wiele zachwycających miejsc! Tak swoją drogą muszę poszukać biletów i w tym kierunku ;)

 6. A jak wygląda pogoda w lutym? Warto jecchać?

  1. Niestety nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, ale jeśli chodzi o panujące wtedy temperatury może to Ci się przyda :) Przy pozasezonowych podróżach zawsze korzystam z tej strony: https://www.accuweather.com/pl/es/palma/308014/month/308014?monyr=2/01/2018

 7. Wódka w barze więcej kosztuje

Skomentuj