Majówka 2019 w Nepalu? 9 dni za… 1646 zł! W cenie loty, noclegi i śniadania!

Gratka dla fanów ciekawych, niezbyt często pojawiających się w dobrych cenach kierunków! Co powiesz na połączenie zwiedzania czeskiej Pragi, Szardży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i… Nepalu? Najlepszy sezon na Nepal to podobno nasza jesień (okres od września do listopada) oraz wiosna (marzec – maj). Moja propozycja podróży dotyczy właśnie terminu majowego! Co ciekawsze – wyjazd obejmuje długi weekend majowy przypadający w przyszłym roku od środy! To czas, gdy w Nepalu kwitną dziko rosnące rododendrony mogące osiągać wysokość kilku metrów! 

Obywateli Polski przy wjeździe do Nepalu obowiązują wizy. Wizę można wyrobić poprzez ambasadę Nepalu w Berlinie, urzędy konsularne w Monachium, Frankfurcie, Stuttgarcie, Kolonii, Hamburgu, Wiedniu, Pradze, Lublanie lub po przylocie, m.in. na lotnisku w Katmandu. Koszt 15 dniowej wizy wielokrotnego wjazdu to 25 EUR (+5 EUR opłaty w przypadku wizy wydanej w placówce dyplomatycznej), warto jednak sprawdzić to przed planowanym wyjazdem kontaktując się bezpośrednio z ambasadą.

Aby uzyskać wizę należy posiadać paszport ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu z Nepalu, formularz wizowy (formularz można pobrać tutaj) oraz 1 zdjęcie paszportowe.

Loty: Praga – Katmandu – Praga

  • Termin: 30 kwietnia (przylot na miejsce 1.05. wieczorem) – 10 maja 2019 (powrót do Pragi 11.05. wieczorem)
  • Cena biletów w dwie strony: 1515 zł

Zarezerwuj ten lot

Lot odbędzie się na pokładzie linii Air Arabia z przesiadką w Szardży znajdującej się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ceny dotyczą podróży jedynie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm i wadze nie przekraczającej 10 kg. Bagaż rejestrowany (nadawany do luku) jest dodatkowo płatny.

Noclegi

Szukasz pokoju dwuosobowego w Katmandu? Co powiesz na bardzo dobrze oceniany obiekt Kathmandu Home Stay & Hostel, w którym za wszystkie noclegi ze śniadaniami zapłacisz 262 zł? To tylko 15 zł za noc za osobę! Pamiętaj jednak, że w trakcie całej podróży szkoda ograniczać się jedynie do tego jednego miasta.

Zarezerwuj noclegi

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Esky oraz Booking. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga. 

Rocznik 86. Zarażona podróżniczym bakcylem od ponad 18 lat, raczej bez szans na wyleczenie. Lubiąca ciepełko miłośniczka Azji Południowo-Wschodniej oraz paradoksalnie… Islandii. W wolnej chwili zajmuje się swoimi pozostałymi pasjami jakimi są rośliny owadożerne oraz amatorsko fotografia.

Trzy kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Komentarze do: “Majówka 2019 w Nepalu? 9 dni za… 1646 zł! W cenie loty, noclegi i śniadania!”

  1. Niestety przy próbie rezerwacji cena wskakuje na poziom wysoko ponad dwa tyś.

    1. Dzisiaj pokazuje się już cena ponad 2300 :( sama chciałam kupić, ale zbyt długo się zastanawiałam :/

    2. Trudno,trzeba dalej polowaćPisz jak coś się pokaże.

Skomentuj