Majówka 2019 w Nepalu? 9 dni za… 1646 zł! W cenie loty, noclegi i śniadania!

Gratka dla fanów ciekawych, niezbyt często pojawiających się w dobrych cenach kierunków! Co powiesz na połączenie zwiedzania czeskiej Pragi, Szardży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i… Nepalu? Najlepszy sezon na Nepal to podobno nasza jesień (okres od września do listopada) oraz wiosna (marzec – maj). Moja propozycja podróży dotyczy właśnie terminu majowego! Co ciekawsze – wyjazd obejmuje długi weekend majowy przypadający w przyszłym roku od środy! To czas, gdy w Nepalu kwitną dziko rosnące rododendrony mogące osiągać wysokość kilku metrów! 

Obywateli Polski przy wjeździe do Nepalu obowiązują wizy. Wizę można wyrobić poprzez ambasadę Nepalu w Berlinie, urzędy konsularne w Monachium, Frankfurcie, Stuttgarcie, Kolonii, Hamburgu, Wiedniu, Pradze, Lublanie lub po przylocie, m.in. na lotnisku w Katmandu. Koszt 15 dniowej wizy wielokrotnego wjazdu to 25 EUR (+5 EUR opłaty w przypadku wizy wydanej w placówce dyplomatycznej), warto jednak sprawdzić to przed planowanym wyjazdem kontaktując się bezpośrednio z ambasadą.

Aby uzyskać wizę należy posiadać paszport ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu z Nepalu, formularz wizowy (formularz można pobrać tutaj) oraz 1 zdjęcie paszportowe.

Loty: Praga – Katmandu – Praga

  • Termin: 30 kwietnia (przylot na miejsce 1.05. wieczorem) – 10 maja 2019 (powrót do Pragi 11.05. wieczorem)
  • Cena biletów w dwie strony: 1515 zł

Zarezerwuj ten lot

Lot odbędzie się na pokładzie linii Air Arabia z przesiadką w Szardży znajdującej się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ceny dotyczą podróży jedynie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm i wadze nie przekraczającej 10 kg. Bagaż rejestrowany (nadawany do luku) jest dodatkowo płatny.

Noclegi

Szukasz pokoju dwuosobowego w Katmandu? Co powiesz na bardzo dobrze oceniany obiekt Kathmandu Home Stay & Hostel, w którym za wszystkie noclegi ze śniadaniami zapłacisz 262 zł? To tylko 15 zł za noc za osobę! Pamiętaj jednak, że w trakcie całej podróży szkoda ograniczać się jedynie do tego jednego miasta.

Zarezerwuj noclegi

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Esky oraz Booking. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga. 

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Komentarze do: “Majówka 2019 w Nepalu? 9 dni za… 1646 zł! W cenie loty, noclegi i śniadania!”

  1. Niestety przy próbie rezerwacji cena wskakuje na poziom wysoko ponad dwa tyś.

    1. Dzisiaj pokazuje się już cena ponad 2300 :( sama chciałam kupić, ale zbyt długo się zastanawiałam :/

    2. Trudno,trzeba dalej polowaćPisz jak coś się pokaże.

Skomentuj