Oman z Warszawy za 1612 zł!

Dawno już nie podrzucałam tu żadnych promocyjnych ofert, więc… pora to zmienić. Chciałbyś się wybrać naszym śladem do Omanu? Nadarza się ku temu dobra okazja – loty z Warszawy do Maskatu kosztują 1612 zł! Bagaż rejestrowany w cenie!

Oman informacje praktyczne

Pamiętaj, że lecąc do Omanu, obowiązuje Cię obowiązek wizowy. Wizę do Omanu zakupić możesz po przylocie, na lotnisku w Maskacie, lub też nie wcześniej niż na miesiąc przed wyjazdem przez Internet. Zapoznaj się z instrukcją, jak ubiegać się o e-wizę do Omanu. W przypadku poniższej oferty wystarczy Ci wiza 10-dniowa kosztująca przez internet 5 OMR, czyli ok. 50 zł (na miejscu koszt wizy wraz z opłatą administracyjną wynosi 6 OMR – ok. 60 zł).

Loty:

Termin: 11 – 22 marca 2019
Cena biletów w dwie strony: 1612 zł
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Turkisch Airlines

Zarezerwuj ten lot

Ceny dotyczą lotu z bagażem podręcznym oraz bagażem rejestrowanym o wadze nieprzekraczającej 23 kg. Możesz zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 55 cm x 40 cm x 23 cm.

Noclegi

Jeśli planujesz zatrzymać się w Maskacie, najtańsze na chwilę obecną noclegi znajdziesz w sprawdzonym przez nas Seeb Guest House. Miejsce jest dość przyjemne, zlokalizowane blisko ruchliwej ulicy pełnej sklepów i banków, jednak mimo wszystko w środku jest cicho. I czysto. Za nocleg w dwuosobowym pokoju w tym obiekcie zapłacisz ok. 60 zł za noc za osobę.

Sprawdź hotele

Wynajem samochodu

Do swobodnego poruszania się po Omanie, niezbędny będzie Ci samochód. Małe, osobowe autko wynająć możesz już od 103 zł za dobę. Jeśli jednak planujesz zobaczyć Al Jabal Al Akhdar, Wadi Awfjeździć po plażach, wjechać na Sugar Dunes lub dostać się do Wahiba Sands nie pozostaje Ci nic innego jak zarezerwowanie samochodu z napędem 4×4. Wypożyczenie auta terenowego wiąże się z wydatkiem od 229 zł za dobę. Pamiętaj jednak, by w warunkach wypożyczenia sprawdzić, czy przypadkiem oferta nie zawiera limitu kilometrów na przejazdy.

Zarezerwuj samochód

Potrzebujesz kompleksowo zebranych informacji praktycznych o Omanie? To powinno Cię zainteresować! Znajdziesz tu wskazówki dotyczące wymaganych dokumentów, alternatywnych możliwości dostania się do Omanu, informacji o bezpieczeństwie, a także porad dotyczących ubierania się. I wiele innych!

Oman – informacje praktyczne 2019 (kompendium wiedzy)

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Skyscanner, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem nic nie tracisz, a wspierasz rozwój bloga.

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Skomentuj