Rzym za 130 zł w dwie strony! Z Warszawy!

Ponoć wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Chcesz się przekonać? Leć do włoskiej stolicy już za 130 zł w dwie strony! Oferta dotyczy podróży z Warszawy (Modlin). 

Loty:

Termin: 7 – 11 lutego 2019
Cena biletów w dwie strony: 130 zł
Wylot z: Warszawy (Modlin)

Zarezerwuj ten lot

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm. Wykupując za 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później) usługę Priority, możesz dodatkowo zabrać na pokład bagaż o wymiarach  55 cm x 40 cm x 20 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

Noclegi

Rzym nie należy do najtańszych miast, ale jeśli szukasz pokoju dwuosobowego, to może zainteresuje Cię obiekt Next Stop Affittacamere Casilino, w którym to za noc zapłacisz 62 zł za osobę.

Sprawdź hotele

Wynajem samochodu

Do zwiedzania Rzymu samochód jest zbędny, ale jeśli postanowisz pojechać gdzieś za miasto i preferujesz własne 4 kółka, to może zainteresuje Cię wynajem auta za 35 zł za dobę.

Zarezerwuj auto

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Skyscanner, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem nic nie tracisz, a wspierasz rozwój bloga.

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

One Thought to “Rzym za 130 zł w dwie strony! Z Warszawy!”

Skomentuj