Tanie loty do Toskanii – Piza na przedłużony weekend!

A może by tak polecieć jeszcze w tym roku do Włoch wykorzystując tanie loty do Toskanii? Jeśli nie pozostało Ci już zbyt wiele urlopu po wakacyjnych szaleństwach, nie przejmuj się. Piza poleca się na przedłużony weekend za 130 zł w dwie strony! Zainteresowany? Więcej szczegółów znajdziesz poniżej. 

Loty: Kraków – Piza – Kraków

Termin: 23-26.11.2018
Cena biletów w dwie strony: 130 zł

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. W związku z nową polityką bagażową Ryanair wchodzącą w życie od 1 listopada 2018 roku, możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm.

Dotychczasowy duży bagaż podręczny o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm możesz zabrać ze sobą na pokład jedynie pod warunkiem wykupienia usługi Priority kosztującej 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później). Ewentualnie duży bagaż podręczny (od teraz zwany małym bagażem rejestrowanym) możesz nadać w punkcie odprawy pasażerów w cenie 10 EUR. Przysługuje tylko jeden mały bagaż rejestrowany na osobę.

Noclegi

Szukasz pokoju dwuosobowego? Ceny zaczynają się już od 374 zł za dwie osoby i 3 noce!

Zainteresował Cię któryś z powyższych obiektów? Możesz je zarezerwować na stronie Booking.com. Jest tam też wiele innych kwater prywatnych, hoteli czy hosteli dostępnych na każdą kieszeń.

Wynajem samochodu

Jeżeli nie chcesz ograniczać się jedynie do zwiedzania miasta, może przyda Ci się samochód, którym swobodnie dostaniesz się do urokliwych toskańskich wiosek i miasteczek?

Auto możesz zarezerwować przez popularną wyszukiwarkę rentalcars.com.

Udanej podróży!

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

One Thought to “Tanie loty do Toskanii – Piza na przedłużony weekend!”

  1. ehh ja dopiero czekam na wymarzony urlop – może w listopadzie :)

Skomentuj