Taniej do Nowej Zelandii! 2535 zł w dwie strony w czasie tamtejszej wiosny!

Co powiesz na Hobbition wiosną? Nowa Zelandia to ta część świata, do której wiele osób chciałoby polecieć, ale niestety ciężko o tańsze loty w tamte strony. Trafienie rozsądnej cenowo okazji nie jest jednak niemożliwe! 

Oto właśnie nadarza się nie lada gratka – lot z Berlina za nieco ponad 2500 zł w dwie strony w bardzo dobrym terminie!

W związku z tym, że Nowa Zelandia leży na południowej półkuli, pory roku są tam przestawione względem naszych. Gdy u nas zima zbliża się wielkimi krokami, tam tylko czekają na lato! Ciekaw szczegółów? Informacje znajdziesz poniżej! W systemie rezerwacji China Southern dostępne jest kilka terminów – moja propozycja obejmuje 11 pełnych dni na miejscu po odliczeniu czasu trwania podróży. Lot w obie strony odbywa się z 2 przesiadkami, jednak cała podróż znajduje się na jednym bilecie – w razie spóźnienia na którymkolwiek z odcinków, linia lotnicza zorganizuje Ci alternatywny transport.

Lot:

  • Termin: 15 – 28 listopada 2018
  • Wylot z: Berlina (Tegel)
  • Lot do: Auckland, Nowa Zelandia
  • Linia lotnicza: China Southern
  • Cena biletów w dwie strony: 2535 zł

Zarezerwuj lot

W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny o sumie wymiarów nieprzekraczającej 115 cm i wadze 5 kg oraz bagaż rejestrowany o wadze maksymalnej 20 kg. Wliczone są również posiłki na pokładzie oraz – na dłuższych odcinkach podróży – rozrywka pokładowa.

Polaków na pobyt w celach turystycznych do 90 dni obowiązuje ruch bezwizowy. Pozwolenie na wjazd przyznawane jest przez urzędnika imigracyjnego na lotnisku. Twój paszport musi być ważny jeszcze przynajmniej przez 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Nowej Zelandii. Więcej informacji konsularnych znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Noclegi

Obawiasz się, że noclegi na miejscu są bardzo drogie? Tak źle nie jest! Najtańsze (ale i tak dobrze oceniane) pokoje dwuosobowe można zarezerwować za ok. 50 zł za noc za osobę.

Sprawdź ceny noclegów

Wynajem samochodu

Potrzebujesz samochodu? Auto na lotnisku w Auckland wynajmiesz już za 65 zł za dobę. W cenę wliczeni są dodatkowi kierowcy!

Zarezerwuj samochód

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron EskyBooking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga. 

Rocznik 86. Zarażona podróżniczym bakcylem od ponad 18 lat, raczej bez szans na wyleczenie. Lubiąca ciepełko miłośniczka Azji Południowo-Wschodniej oraz paradoksalnie… Islandii. W wolnej chwili zajmuje się swoimi pozostałymi pasjami jakimi są rośliny owadożerne oraz amatorsko fotografia.

Trzy kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Skomentuj