O mnie

Nigdy nie sądziłam, że kiedykolwiek spiszę swoje wspomnienia z wyjazdów w formie bloga. Wspominanie przeżytych przygód zawsze odbywało się w gronie rodziny i znajomych. W końcu, po licznych namowach, postanowiłam spróbować swoich sił w blogowaniu. Wykupiona domena czekała już chyba od ponad roku – trzeba było w końcu zacząć działać :) I tym sposobem Podróżowisko powołane zostało do życia 22 czerwca 2014r.

Mam na imię Monika i pochodzę z Mińska Mazowieckiego. Na co dzień jestem pracownikiem korporacji, który w nielicznych wolnych chwilach poszukuje wszelkich możliwości pozwalających na oderwanie od rutyny. Najlepszym sposobem na przełamanie szarości dnia codziennego są dla mnie moje liczne pasje. Uwielbiam fotografię, rowerowe szaleństwa, od dobrych kilku lat powiększam regularnie moją sporą już kolekcję roślin owadożernych…  Bardzo chciałabym wrócić do strzelectwa, ale doba ma tylko 24 godziny a trzeba kiedyś pracować ;) Jednak najważniejszym dla mnie hobby są właśnie podróże z mężem.

Sztukę wyszukiwania tanich przelotów i hoteli opanowałam już chyba do perfekcji. Natomiast sztukę opisywania przeżytych przygód ciągle próbuję udoskonalać.

Mam nadzieję że znajdziesz tu inspirację do zdobycia własnych podróżniczych doświadczeń, zapraszam!

W razie pytań, służę pomocą: kontakt@podrozowisko.pl