Morawy Południowe – czeska Toskania filmowo

Nie mam ostatnio weny do pisania… Coraz większą jednak przyjemność sprawia mi latanie dronem i montowanie filmów ze zgromadzonych materiałów – dla mnie to dziedzina zupełnie nieznana, ale z każdym kolejnym ujęciem uczę się nowych rzeczy. A z ostatniego wyjazdu materiałów przywiozłam naprawdę sporo! Morawy Południowe to miejsce idealne dla fotografów i – a może przede wszystkim – dla droniarzy :) 

Chyba daje mi to aktualnie nawet większą frajdę, niż fotografia i obróbka zdjęć. Szkoda tylko, że komputer momentami nie domaga – przeciążony procesor laptopa często ledwo zipie, o ciągłym zacinaniu w trakcie pracy nie wspominając… 

Morawy Południowe – czeska Toskania filmowo

W efekcie wyjazdu, który odbył się na początku września, powstał właśnie film z Moraw Południowych, zwanych przez wielu – w sumie nie bez podstaw – czeską Toskanią lub Toskanią północy. O ile nie lubię takich porównań, tym razem muszę przyznać, że coś jest na rzeczy. Piękne, rolnicze krajobrazy, sięgające po horyzont winnice i doskonałe, białe wino to właśnie Morawy Południowe.  Więcej słów nie potrzeba, zapraszam do obejrzenia filmu (miej jednak wyrozumiałość – wciąż są to moje skromne początki ;) ).


Spodobał Ci się powyższy tekst? Polub go na Facebooku lub udostępnij, może komuś się przyda! Będzie mi również niezmiernie miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

One Thought to “Morawy Południowe – czeska Toskania filmowo”

  1. Przyjemny ten film. Rzeczywiście Morawy Południowe mają w sobie coś „toskańskiego”:)

Skomentuj