Portugalia bezpośrednio z Modlina! Tanie bilety do Lizbony za 243 zł!

Portugalia, ach Portugalia… Niby niewielki kraj, a jednak potrafiący zachwycić. Od wielu lat zbieram się, żeby tam wrócić, ale ciągle coś staje mi na przeszkodzie. Niestety tak jest i tym razem, dlatego… może właśnie Ty skorzystasz ze świetnej oferty na bezpośrednie, tanie bilety do Lizbony będącej portugalską stolicą?

Loty do Lizbony odbędą się (miejmy nadzieję…) na pokładzie linii Ryanair, więc pamiętaj, że przysługują Ci w cenie biletu dwa bagaże podręczne. Bilety zakupisz bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Loty Warszawa (Modlin) – Lizbona – Warszawa (Modlin)

Termin: 26-30.11.2018
Cena biletów w dwie strony: 243,16 zł

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną (dużą) o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm oraz drugą o wymiarach maksymalnych 35 cm x 20 cm x 20 cm.

Duży bagaż podręczny zostanie odebrany przed wejściem na pokład i umieszczony w luku bagażowym – jako że przechodzisz z tym bagażem przez kontrolę bezpieczeństwa, pamiętaj o niezabieraniu zabronionych przedmiotów czy płynów w opakowaniach przekraczających pojemność 100 ml. Jeżeli chcesz mieć oba bagaże ze sobą na pokładzie, możesz wykupić za 5 EUR usługę Priority.

Noclegi

Szukasz pokoju dwuosobowego? Ceny zaczynają się już od 292 zł za dwie osoby i 4 noce!

Wynajem samochodu

Jeżeli nie chcesz ograniczać się jedynie do zwiedzania miasta, może w portugalskich podbojach przyda Ci się auto? Samochód można tam wypożyczyć już za niecałe 178 zł za 4 dni.

Powodzenia!

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Komentarze do: “Portugalia bezpośrednio z Modlina! Tanie bilety do Lizbony za 243 zł!”

  1. Bylismy dwa razy i ciagle jest coś nowego do odkrycia polecamy ☺

  2. My się od paru lat zbieraliśmy do kupna biletów do Portugalii i w końcu w tym roku się udało :D Lecimy pod koniec października :)

    1. Szczęściarze! Ja trochę żałuję, że tych biletów nie mogłam kupić, ale mam już pewien plan, może na nieco później, ale wciąż jeszcze w tym roku. I też dotyczący Portugalii! :D

Skomentuj