Petersburg za 295 zł! W cenie loty z Warszawy i noclegi! (WDC)

Marzyłeś o zwiedzeniu Petersburga, ale odstraszała Cię skomplikowana procedura wizowa i cena wizy? Od 1 października Polacy wraz z bodajże 52 innymi narodami mogą do Obwodu Leningradzkiego – w tym właśnie Petersburga – dostać się na podstawie łatwej do uzyskania i darmowej e-wizy! W tej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zacząć planować podróż! Tym bardziej, że nową trasę łączącą Londyn z Petersburgiem otworzył właśnie Wizz Air. 

Co to oznacza? Bardzo tanią podróż dzięki świetnym połączeniom polskich miast ze stolicą Wielkiej Brytanii. Pamiętaj jednak, że w podanej cenie podróż odbędziesz jedynie z małym bagażem podręcznym. Jakikolwiek inny bagaż wiąże się z dopłatą. Poniżej znajdziesz bardzo interesującą propozycję na podróż z wygodną przesiadką w Londynie za ok. 230 zł za osobę. Dopłacając 20 zł możesz skrócić przesiadkę w drodze powrotnej. Nie zapomnij o paszporcie!

O e-wizę złożysz wniosek przez stronę evisa.kdmid.ru. Jak tego dokonać? Tu znajdziesz dokładną instrukcję: E-wiza do Kaliningradu i Petersburga. Jak się o nią ubiegać?

Loty:

Termin: 16 – 20 listopada 2019
Cena biletów w dwie strony: ok. 230 zł dla członków Wizz Discount Club (dla pozostałych: ok. 294 zł)
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Wizz Air

Zarezerwuj ten lot

Tańsza oferta powyżej dostępna jest jedynie dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club – płacisz 139 zł na rok i możesz rezerwować tańsze podróże we dwoje przez kolejne 12 miesięcy! Przy wyższej opłacie (279 zł na rok), możliwe są również rezerwacje grupowe dla maksymalnie 6 osób – więcej o Wizz Discount Club dowiesz się ze strony Wizz Air. Członkostwo warto mieć, najczęściej już przy pierwszym zakupie biletów dla dwóch osób można oszczędzić kilka złotych.

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. W cenie biletu możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 30 cm x 20 cm.

Noclegi

Jeśli poszukujesz pokoju dwuosobowego w dobrej lokalizacji i z dobrą oceną, może zainteresuje Cię pobyt w Churchill Hotel? Za pobyt w tym obiekcie zapłacisz niecałe 22 zł za noc za osobę. Udogodnienia w pokoju obejmują darmowe Wi-Fi, suszarkę do włosów, ręczniki, telewizor oraz zestaw do parzenia kawy/herbaty. Łazienka jest wspólna. Jeśli poszukujesz noclegów z prywatną łazienką, sprawdź inne opcje.

Sprawdź ceny noclegów


Oferta zawiera link do strony Booking. Dokonując zakupu za jego pośrednictwem nic nie tracisz, a wspierasz rozwój bloga.

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Skomentuj