Wizz Air poleci z Warszawy do Wiednia! Loty od 88 zł!

Kto jeszcze nie był w Wiedniu? Nadarza się okazja, żeby to nadrobić. Tania linia lotnicza Wizz Air uruchamia od 28 października trasę z Warszawy do austriackiej stolicy – bezpośredni przelot będzie kosztował już od 88 zł! Szczegóły dotyczące tak niskiej ceny poniżej.

Loty: Warszawa – Wiedeń – Warszawa

Termin: 29-31.10.2018
Cena biletów w dwie strony: 88 zł (cena dla członków Wizz Discount Club, pozostali zapłacą 178 zł) 

Bilety zarezerwujesz bezpośrednio na stronie www.wizzair.com. Cena obowiązuje tylko przy podróży z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nie przekraczającej 10 kg.

Oferta ta będzie widoczna dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club – płacisz 139 zł na rok i możesz rezerwować tańsze podróże we dwoje przez kolejne 12 miesięcy! Przy wyższej opłacie (279 zł na rok), możliwe są również rezerwacje grupowe dla maksymalnie 6 osób – więcej o Wizz Discount Club dowiesz się ze strony Wizz Air. Członkostwo warto mieć, najczęściej już przy pierwszym zakupie można oszczędzić kilka złotych.

Loty z Warszawy do Wiednia i z powrotem odbywać się będą codziennie.

Noclegi:

Najtańsze zakwaterowanie znajdziesz w pokojach wieloosobowych, jednak jeśli szukasz czegoś dla dwóch osób, może ta propozycja Cię zainteresuje?

Noclegi zarezerwować możesz przez portal Booking.com.

Rocznik 86. Zarażona podróżniczym bakcylem od ponad 18 lat, raczej bez szans na wyleczenie. Lubiąca ciepełko miłośniczka Azji Południowo-Wschodniej oraz paradoksalnie… Islandii. W wolnej chwili zajmuje się swoimi pozostałymi pasjami jakimi są rośliny owadożerne oraz amatorsko fotografia.

Trzy kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Komentarze do: “Wizz Air poleci z Warszawy do Wiednia! Loty od 88 zł!”

Skomentuj