Wizz Air poleci z Warszawy do Wiednia! Loty od 88 zł!

Kto jeszcze nie był w Wiedniu? Nadarza się okazja, żeby to nadrobić. Tania linia lotnicza Wizz Air uruchamia od 28 października trasę z Warszawy do austriackiej stolicy – bezpośredni przelot będzie kosztował już od 88 zł! Szczegóły dotyczące tak niskiej ceny poniżej.

Loty: Warszawa – Wiedeń – Warszawa

Termin: 29-31.10.2018
Cena biletów w dwie strony: 88 zł (cena dla członków Wizz Discount Club, pozostali zapłacą 178 zł) 

Bilety zarezerwujesz bezpośrednio na stronie www.wizzair.com. Cena obowiązuje tylko przy podróży z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nie przekraczającej 10 kg.

Oferta ta będzie widoczna dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club – płacisz 139 zł na rok i możesz rezerwować tańsze podróże we dwoje przez kolejne 12 miesięcy! Przy wyższej opłacie (279 zł na rok), możliwe są również rezerwacje grupowe dla maksymalnie 6 osób – więcej o Wizz Discount Club dowiesz się ze strony Wizz Air. Członkostwo warto mieć, najczęściej już przy pierwszym zakupie można oszczędzić kilka złotych.

Loty z Warszawy do Wiednia i z powrotem odbywać się będą codziennie.

Noclegi:

Najtańsze zakwaterowanie znajdziesz w pokojach wieloosobowych, jednak jeśli szukasz czegoś dla dwóch osób, może ta propozycja Cię zainteresuje?

Noclegi zarezerwować możesz przez portal Booking.com.

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Komentarze do: “Wizz Air poleci z Warszawy do Wiednia! Loty od 88 zł!”

Skomentuj