Barcelona jeszcze w styczniu za 175 zł w dwie strony!

Chciałbyś zacząć ten nowy rok od jakiegoś fajnego wyjazdu? Leć do Barcelony! Jeszcze w styczniu możesz wybrać się tam za 175 zł w dwie strony! Zainteresowany? Pamiętaj, że lot w tej cenie odbędziesz jedynie z małym bagażem podręcznym. Ale czy na te kilka dni jest to jakiś problem? Szczegóły oferty poniżej. 

Loty:

Termin: 19 – 22 stycznia 2019
Cena biletów w dwie strony: 175 zł
Wylot z: Warszawy (Modlin)

Zarezerwuj ten lot

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm. Wykupując za 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później) usługę Priority, możesz dodatkowo zabrać na pokład bagaż o wymiarach  55 cm x 40 cm x 20 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

Noclegi

Zakwaterowanie w Barcelonie tanie nie jest, ale jeśli szukasz pokoju dwuosobowego, to powinny Cię zainteresować noclegi w Wow Hostal Barcelona, w którym zapłacisz 64 zł za noc za osobę.

Sprawdź hotele

Wynajem samochodu

Auto w Barcelonie raczej Ci się nie przyda, ale jeśli chciałbyś wyskoczyć gdzieś poza miasto, to za wynajem samochodu zapłacisz… niecałe 38 zł za 3 dni! Nie dość to, cena zawiera dodatkowego kierowcę. Zwróć jednak uwagę na wysokość depozytu oraz wliczony w cenę limit kilometrów (120 km/dzień). Uważaj też na oferty z przedpłaconą polityką paliwową. Tu masz pełny bak w cenie bez dopłat:

Zarezerwuj auto

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Skyscanner, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem nic nie tracisz, a wspierasz rozwój bloga.

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

 1. Śmiało naprzód, czekamy na nowe ciekawe wpisy.

  1. Sukces! Czy pełny – to się dopiero okaże. Ale strona śmiga (no, powiedzmy że śmiga…), a nowe wpisy powoli się przygotowują :D

  2. Podróżowisko.pl dziękujemy, pozdrawiamy

 2. Ło Pani gratuluje odwagi, jak bedziesz mieć to przecwiczone to się zgłoszę po poradę! Trzymam kciuki! :)

  1. Ha, chyba sama nie wiem, w co się władowałam :D Ale jeśli przejdę przez to bezboleśnie – lekcję masz jak w banku. Tylko to przenoszenie to w dużej mierze ręką męża, ale ciii… ;)

 3. Powodzenia, trzymam kciuki :D

  1. Niby przesądna nie jestem, ale tak na wszelki wypadek: nie dziękuję! ;)

Skomentuj