Islandia za 228 zł dla członków WDC! Pozostali zapłacą 318 zł w dwie strony.

Znów można liczyć na świetne okazje na tanie loty na Islandię! Chciałbyś zobaczyć krainę lodu i ognia w zimowej odsłonie? W czasie, gdy są szanse, by na nocnym niebie ujrzeć niesamowity spektakl jaki daje zorza polarna? Szczegóły poniżej.

Na miejscu spędzisz dwa pełne dni – ze względu na godziny lotów potrzebować będziesz tak naprawdę również tylko 2 noclegów.

Lot:

  • Termin: 23 – 26 stycznia 2019
  • Wylot z: Warszawy
  • Cena biletów w dwie strony: dla członków Wizz Discount Club – 228 zł, dla pozostałych osób – 318 zł

Zarezerwuj ten lot

Będąc członkiem Wizz Discount Club bilety kupisz bezpośrednio na stronie Wizz Air:

Tańsza oferta powyżej dostępna jest jedynie dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club – płacisz 139 zł na rok i możesz rezerwować tańsze podróże we dwoje przez kolejne 12 miesięcy! Przy wyższej opłacie (279 zł na rok), możliwe są również rezerwacje grupowe dla maksymalnie 6 osób – więcej o Wizz Discount Club dowiesz się ze strony Wizz Air. Członkostwo warto mieć, najczęściej już przy pierwszym zakupie można oszczędzić kilka złotych.

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. W związku z nową polityką bagażową Wizz Air możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 30 cm x 20 cm. Nowa polityka bagażowa Wizz Air wchodzi w życie 1 listopada 2018 roku.

Noclegi

Chcesz zarezerwować pokój dwuosobowy w Reykjaviku i traktować stolicę jako bazę wypadową? Pamiętaj, żeby szukać obiektu, w którym będziesz mógł zameldować się o bardzo późnej porze związanej z godziną przylotu. Ceny noclegów na Islandii niestety nie należą do niskich, ale może zainteresuje Cię The Capital-Inn, w którym za noc zapłacisz  146 zł za osobę.

Sprawdź noclegi

Wynajem samochodu

Samochód to najlepsze rozwiązanie na samodzielne eksplorowanie wyspy. Auto na lotnisku w Keflaviku wynajmiesz już od150 zł za dobę. Pamiętaj jednak o zakupie ubezpieczenia zmniejszającego Twój wkład własny do 0.

Potrzebujesz inspiracji do zaplanowania swojego wyjazdu na Islandię? Służę relacją i informacjami praktycznymi z naszych podróży na tę wyspę! Wszystkie teksty dotyczące Islandii znajdziesz tutaj: relacje z Islandii.

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Esky, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga.

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

    1. Niestety nie. Akurat we wspomnianym w artykule dniu wylotu wracamy z innego wyjazdu. Ale chwilę zawahania miałam – teoretycznie czas naszego lądowania i godzina lotu na Islandię ze sobą nie kolidują, a wręcz przeciwnie – całkiem dobrze się zgrywają ;) Tym razem jednak odpuszczam. Poczekam na inny termin :)

  1. Szkoda ze nie z Katowic☹️

    1. Z tego co widziałam, z Katowic w tamtym kierunku są na zimę w znośnej cenie dostępne tylko loty z przesiadką w Londynie :/

Skomentuj