Portugalia za… 43 zł w dwie strony! 4 dni – loty, noclegi ze śniadaniami i samochód – za 274zł!

Kolejna doskonała okazja na upolowanie super tanich lotów dla mieszkańców zachodniej Polski! Portugalia za 43 zł! W tak niskiej cenie możesz polecieć z Berlina do południowego regionu Algarve, którego stolicą jest miasto Faro. Proponuję 4 dniową podróż, za którą przy dwóch osobach podróżujących zapłacisz 274 zł za osobę. W cenę tę wliczone są loty, noclegi ze śniadaniami oraz samochód!

Loty odbędą się na pokładzie firmy LAudamotion – spółki-córki taniego przewoźnika Ryanair.

Loty: Berlin (Tegel) – Faro – Berlin (Tegel)

 • Termin: 25 – 28 listopada 2018
 • Cena biletów w dwie strony: 43 zł

Zarezerwuj ten lot

Cena dotyczy lotu jedynie z bagażem podręcznym. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm.

Noclegi

Z wyłączeniem wieloosobowych sal w hostelach, najtańsze noclegi znajdziesz w HI Hostel Faro- Pousada de Juventude. Pokój dwuosobowy ze śniadaniami wliczonymi w cenę to 55 zł za noc za osobę:

Zarezerwuj noclegi

Wynajem samochodu

Jeżeli w trakcie wyjazdu chcesz zobaczyć coś więcej, niż tylko miasto, może zainteresuje Cię wynajem samochodu? Najtańsze auto to koszt wynoszący raptem 33 zł za dzień. Nie zapomnij jednak o ubezpieczeniu wkładu własnego! I koniecznie zapoznaj się dokładnie z warunkami wynajmu. Ten samochód odbierzesz poza terminalem:

Preferujesz wypożyczyć samochód w lepiej ocenianej wypożyczalni, mieszczącej się na dodatek w terminalu? Oto druga propozycja za 45 zł za dobę:

Zarezerwuj samochód

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Esky, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga. 

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

 1. Proszę nie udostępniać tanich lotów bo niestety póki co jesteśmy z mężem uziemieni i aż mi smutno, że takie okazje nas omijają :P

  1. Magdalena Kirik też mnie te okazje bolą :P

 2. Izabela może to i odrazu Berlin

  1. Katarzyna Markowska dobry pomysł! ;)

  2. Podróżowisko.pl tam nas jeszcze nie było

  3. Katarzyna wiesz, że mnie długo namawiać nie trzeba :-)

 3. Oferta super! Ale wypożyczalni z oceną 5.7 na 10 to bym nie polecał.

  1. Mając pełne ubezpieczenie (np. to kupione w momencie rezerwacji czy w firmie zewnętrznej, żeby nie dać się oskubać na miejscu), to da radę i niższą ocenę wypożyczalni przeżyć ;) Szczególnie gdy cena tak kusząca. A o tym, że warto mieć polisę, wspominam w tekście (z przekierowaniem na artykuł o możliwych opcjach zminimalizowania wkładu własnego). Jednak jak to się mówi „nasz klient – nasz pan” – dorzuciłam już drugą propozycję

  2. Podróżowisko.pl ubezpieczenie to nie wszystko. ;-) są jeszcze inne aspekty obsługi które mogą nam napsuć krwi.

Skomentuj