Portugalia za… 43 zł w dwie strony! 4 dni – loty, noclegi ze śniadaniami i samochód – za 274zł!

Kolejna doskonała okazja na upolowanie super tanich lotów dla mieszkańców zachodniej Polski! Portugalia za 43 zł! W tak niskiej cenie możesz polecieć z Berlina do południowego regionu Algarve, którego stolicą jest miasto Faro. Proponuję 4 dniową podróż, za którą przy dwóch osobach podróżujących zapłacisz 274 zł za osobę. W cenę tę wliczone są loty, noclegi ze śniadaniami oraz samochód!

Loty odbędą się na pokładzie firmy LAudamotion – spółki-córki taniego przewoźnika Ryanair.

Loty: Berlin (Tegel) – Faro – Berlin (Tegel)

 • Termin: 25 – 28 listopada 2018
 • Cena biletów w dwie strony: 43 zł

Zarezerwuj ten lot

Cena dotyczy lotu jedynie z bagażem podręcznym. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm.

Noclegi

Z wyłączeniem wieloosobowych sal w hostelach, najtańsze noclegi znajdziesz w HI Hostel Faro- Pousada de Juventude. Pokój dwuosobowy ze śniadaniami wliczonymi w cenę to 55 zł za noc za osobę:

Zarezerwuj noclegi

Wynajem samochodu

Jeżeli w trakcie wyjazdu chcesz zobaczyć coś więcej, niż tylko miasto, może zainteresuje Cię wynajem samochodu? Najtańsze auto to koszt wynoszący raptem 33 zł za dzień. Nie zapomnij jednak o ubezpieczeniu wkładu własnego! I koniecznie zapoznaj się dokładnie z warunkami wynajmu. Ten samochód odbierzesz poza terminalem:

Preferujesz wypożyczyć samochód w lepiej ocenianej wypożyczalni, mieszczącej się na dodatek w terminalu? Oto druga propozycja za 45 zł za dobę:

Zarezerwuj samochód

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Esky, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga. 

Rocznik 86. Zarażona podróżniczym bakcylem od ponad 18 lat, raczej bez szans na wyleczenie. Lubiąca ciepełko miłośniczka Azji Południowo-Wschodniej oraz paradoksalnie… Islandii. W wolnej chwili zajmuje się swoimi pozostałymi pasjami jakimi są rośliny owadożerne oraz amatorsko fotografia.

Trzy kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

 1. Proszę nie udostępniać tanich lotów bo niestety póki co jesteśmy z mężem uziemieni i aż mi smutno, że takie okazje nas omijają :P

  1. Magdalena Kirik też mnie te okazje bolą :P

 2. Izabela może to i odrazu Berlin

  1. Katarzyna Markowska dobry pomysł! ;)

  2. Podróżowisko.pl tam nas jeszcze nie było

  3. Katarzyna wiesz, że mnie długo namawiać nie trzeba :-)

 3. Oferta super! Ale wypożyczalni z oceną 5.7 na 10 to bym nie polecał.

  1. Mając pełne ubezpieczenie (np. to kupione w momencie rezerwacji czy w firmie zewnętrznej, żeby nie dać się oskubać na miejscu), to da radę i niższą ocenę wypożyczalni przeżyć ;) Szczególnie gdy cena tak kusząca. A o tym, że warto mieć polisę, wspominam w tekście (z przekierowaniem na artykuł o możliwych opcjach zminimalizowania wkładu własnego). Jednak jak to się mówi “nasz klient – nasz pan” – dorzuciłam już drugą propozycję

  2. Podróżowisko.pl ubezpieczenie to nie wszystko. ;-) są jeszcze inne aspekty obsługi które mogą nam napsuć krwi.

Skomentuj