Wenecja z Warszawy za 38 zł! W dwie strony!!!

Kto chociaż z raz nie marzył o odwiedzeniu słynnej Wenecji? No kto? Niestety nie jest to tani kierunek, ale koszty można zminimalizować wyszukując chociażby tanie loty. Np. takie za 38 zł. W dwie strony!

Loty odbywają się na położone niedaleko Wenecji lotnisko w Treviso. Do Wenecji dojedziesz stamtąd autobusami lub autobusem i pociągiem.

Loty

Przykładowy termin: 14-18 stycznia 2019
Cena biletów w dwie strony: 38 zł
Wylot z: Warszawy (Modlin)
Dokąd: Wenecja (Treviso)

Zarezerwuj ten lot

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm. Wykupując za 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później) usługę Priority, możesz dodatkowo zabrać na pokład bagaż o wymiarach  55 cm x 40 cm x 20 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

Zarezerwuj ten lot

Noclegi

Najdroższą składową wyjazdu do Wenecji zazwyczaj są noclegi. O te tanie w centrum miasta trudno, ale… może zainteresuje Cię hotel, w którym za noc w pokoju dwuosobowym zapłacisz 80 zł za osobę? Świetne położenie!

Sprawdź hotele

Wynajem samochodu

Nie ma możliwości poruszać się po Wenecji samochodem, ale jeśli chciałbyś zobaczyć coś w okolicy i wynająć auto, to ceny zaczynają się od 72 zł za dobę.

Zarezerwuj samochód

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Skyscanner, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem nic nie tracisz, a wspierasz rozwój bloga.

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

  1. Byłam w Wenecji w czasie studiów i pamiętam, że był to wyjazd bardzo niskobudżetowy więc jak widać da się:) niektórzy nią się zachwycają inni narzekają na wszechobecny tam specyficzny zapach…ja byłam zachwycona i planuję tam wrócić:)

    1. Ojejku no mówię, trzeba coś zarezerwować ✈

Skomentuj