Citybreak w Lizbonie za 420 zł – loty, 4 noclegi i samochód w cenie!

Listopad potrafi dać w kość swoją ponurą aurą, jeśli jednak nie chcesz złapać jesiennego doła, leć tam, gdzie trochę cieplej! Lizbona poleca się za 218 zł w dwie strony! Do tego w pakiecie proponuję również hotel i samochód dla tych, którzy niekoniecznie chcą spędzić cały pobyt w mieście. Koszt całości? 420 zł za osobę! Czy można chcieć czegoś więcej na krótki urlop?

Loty: Warszawa Modlin – Lizbona – Warszawa Modlin

Termin: 19-23.11.2018
Cena biletów w dwie strony: 218 zł

Zarezerwuj ten lot

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. W związku z nową polityką bagażową Ryanair możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm. Dotychczasowy duży bagaż podręczny o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm możesz zabrać ze sobą na pokład jedynie pod warunkiem wykupienia usługi Priority kosztującej 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później). Ewentualnie duży bagaż podręczny (od teraz zwany małym bagażem rejestrowanym) możesz nadać w punkcie odprawy pasażerów w cenie 10 EUR.

Przysługuje tylko jeden mały bagaż rejestrowany na osobę. Nowa polityka bagażowa Ryanair wchodzi w życie 1 listopada 2018 roku.

Noclegi

Szukasz pokoju dwuosobowego? Ceny zaczynają się już od 291 zł za dwie osoby i 4 noce! To niewiele ponad 36 zł za noc za osobę!

Zarezerwuj hotel

Wynajem samochodu

Jeżeli nie chcesz ograniczać się jedynie do zwiedzania miasta, może przyda Ci się samochód, którym swobodnie dostaniesz się do urokliwych wiosek i miasteczek dookoła Lizbony?

Zarezerwuj samochód

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Esky, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga. Dziękuję! :)

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Skomentuj