Czarnogóra za 144 zł w dwie strony! W kwietniu!

Co powiesz na kwietniowy wypad na tydzień do Czarnogóry? Kraj ten nie jest jeszcze aż tak turystyczny, więc można pozwolić sobie w nim na odpoczynek od tłumów przy niskiej cenie usług i towarów. Za tygodniowy pobyt z poniższej propozycji zapłacisz 443 zł za osobę – w cenę wliczone są loty w dwie strony, noclegi blisko centrum Podgoricy (warto jednak poszukać zakwaterowania i w innych częściach kraju) oraz samochód. 

Na dowód osobisty czy paszport? Oto i odpowiedź ze strony MSZ: Obywatele RP mogą przekraczać granicę Czarnogóry, przejeżdżać tranzytem i przebywać na jej terytorium do 30 dni na podstawie ważnego dowodu osobistego. Ze względu na niejednoznaczne regulacje w kwestii dokumentów podróży wymaganych od nieletnich oraz niejednolitą praktykę straży granicznej, zaleca się aby osoby nieletnie udające się do Czarnogóry posiadały ważny polski paszport

Loty:

Termin: 9 – 16 kwietnia 2019
Cena biletów w dwie strony: 144 zł
Wylot z: Wrocławia

Zarezerwuj ten lot

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm. Wykupując za 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później) usługę Priority, możesz dodatkowo zabrać na pokład bagaż o wymiarach  55 cm x 40 cm x 20 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

Noclegi

Jeżeli chcesz zarezerwować możliwie jak najtańsze noclegi w dobrym miejscu i w dobrze ocenianym obiekcie, może zainteresuje Cię Hostel Berlin? Za pokój dwuosobowy łącznie z podatkami zapłacisz 378,08 zł, czyli 27 zł za noc za osobę. Pamiętaj jednak, że trochę żal tak cały tydzień spędzić jedynie w stolicy, więc planując swój wyjazd uwzględnij też inne miejsca.

Wyszukaj hotel

Wynajem samochodu

Szkoda przez cały tydzień siedzieć tylko w stolicy! Jeśli chcesz poznać kraj nieco lepiej, pomoże Ci w tym samochód. Auto wypożyczyć możesz na lotnisku już od 31 zł za dobę.

Zarezerwuj samochód

Szukasz inspiracji do zaplanowania swojego wyjazdu? Zajrzyj koniecznie do mojej relacji z Jordanii. Spędziliśmy tam 10 dni objeżdżając Jordanię od północy aż po samo południe. Może coś Cię zainteresuje! 

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Skyscanner, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem nic nie tracisz, a wspierasz rozwój bloga. 

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Komentarze do: “Czarnogóra za 144 zł w dwie strony! W kwietniu!”

    1. Haha no tak, tylko szkoda, że w kwietniu

Skomentuj