HIT! Mediolan za 38 zł w dwie strony! Dwa bagaże podręczne w cenie!

Mediolan bardzo często trafia się w świetnych cenach, ale mam dla Ciebie coś jeszcze lepszego niż standardowe już raczej 78 zł. Takie okazje trafiają się naprawdę rzadko. Co powiesz na podróż do Mediolanu, na główne lotnisko tego miasta, za 38 zł w dwie strony?! Możesz powoli zaczynać się pakować, bo lot w takiej cenie dostępny jest jeszcze w październiku! Co to oznacza? Jako że przewoźnikiem jest Ryanair, w cenę wliczone są dwa bezpłatne bagaże podręczne!

Loty: Katowice – Mediolan– Katowice

  • Termin: 21-24 października 2018
  • Cena biletów w dwie strony: 38 zł

Zarezerwuj ten lot

Ceny dotyczą podróży jedynie z bagażem podręcznym. W związku z tym, że lot odbędzie się jeszcze przed wprowadzeniem nowej polityki bagażowej Ryanair, możesz zabrać ze sobą bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną (dużą) o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm oraz drugą o wymiarach maksymalnych 35 cm x 20 cm x 20 cm.

Duży bagaż podręczny zostanie odebrany przed wejściem na pokład i umieszczony w luku bagażowym – jako że przechodzisz z tym bagażem przez kontrolę bezpieczeństwa, pamiętaj o niezabieraniu zabronionych przedmiotów czy płynów w opakowaniach przekraczających pojemność 100 ml. Jeżeli chcesz mieć oba bagaże ze sobą na pokładzie, możesz wykupić za 5 EUR usługę Priority.

Noclegi

Jeżeli poszukujesz noclegów dla dwóch osób, ale nie interesują Cię wieloosobowe sale, ta opcja może Cię zainteresować. Za zakwaterowanie w Red Line Rooms Division zapłacisz 93 zł za noc za osobę:

Zarezerwuj noclegi

Wynajem samochodu

Jeśli potrzebujesz najtańszego samochodu, auto możesz wynająć już za 25 zł za dobę:

Zarezerwuj samochód

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Esky, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga. 

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Skomentuj