Tanio do Toskanii! Piza za 78 zł w dwie strony!

Toskania to jeden z najbardziej malowniczych włoskich rejonów – w końcu gdzie jak nie tam liczyć można na te wszystkie przepiękne widoki będące często tapetami naszych pulpitów? Miałam okazję być tam 18 lat temu, dlatego też niestety aktualnymi informacjami praktycznymi Cię nie poratuję, ale… mam bardzo tanią propozycję bezpośrednich lotów do Pizy! Marzysz o zobaczeniu Toskanii na własne oczy? A może po prostu chciałbyś zwiedzić Pizę i uwiecznić na fotografii słynną Krzywą Wieżę? Co powiesz na lot w dwie strony za 78 zł za osobę?

Loty: Gdańsk – Piza – Gdańsk

  • Termin: 5 – 9 listopada 2018
  • Cena biletów w dwie strony: 78 zł

 

Zarezerwuj ten lot

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. W związku z nową polityką bagażową Ryanair możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 20 cm x 25 cm. Dotychczasowy duży bagaż podręczny o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm możesz zabrać ze sobą na pokład jedynie pod warunkiem wykupienia usługi Priority kosztującej 6 EUR w momencie rezerwacji (lub 8 EUR gdy zdecydujesz się dodać ją później). Ewentualnie duży bagaż podręczny (od teraz zwany małym bagażem rejestrowanym) możesz nadać w punkcie odprawy pasażerów w cenie od 8 do 10 EUR w zależności od momentu, w którym wykupisz usługę.

Przysługuje tylko jeden mały bagaż rejestrowany na osobę. Nowa polityka bagażowa Ryanair wchodzi w życie 1 listopada 2018 roku.

Noclegi

Jeśli szukasz najtańszego noclegu dla dwóch osób, to obiekt Pisacentro Guest House powinien Cię zainteresować. Zakwaterowanie w tym miejscu to koszt wynoszący 62 zł za noc za osobę:

Zarezerwuj noclegi

Wynajem samochodu

Potrzebujesz samochodu? Auto na lotnisku w Pizie  wynajmiesz już za niecałe 29 zł na dzień:

tanie loty Piza

Zarezerwuj samochód

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Esky, Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem wspierasz rozwój bloga. 

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Komentarze do: “Tanio do Toskanii! Piza za 78 zł w dwie strony!”

  1. Gabriela Błaszczyk no nie moja wina ze tego jest tyle

    1. Patryk Jurijków i co tu wybrac

Skomentuj