Tanio na Islandię – 292 zł za bilety w dwie strony! (cena WDC)

Tyle piszę o Islandii, a tak rzadko pojawiają się tu informacje o tanich lotach do Krainy Lodu i Ognia… Pora to zmienić. Tym bardziej, że w dobrym terminie (na wyspie są już maskonury i praktycznie białe noce!) możesz polecieć na Islandię już za 292 zł! Szukasz jakiegoś wyjazdu na ostatnią chwilę? Ta opcja to prawie last minute!

Loty:

Termin: 30 maja – 6 czerwca 2019
Cena biletów w dwie strony: 292 zł dla członków Wizz Discount Club (dla pozostałych: 378 zł)
Wylot z: Katowic
Linia lotnicza: Wizz Air

Zarezerwuj ten lot

Tańsza oferta powyżej dostępna jest jedynie dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club – płacisz 139 zł na rok i możesz rezerwować tańsze podróże we dwoje przez kolejne 12 miesięcy! Przy wyższej opłacie (279 zł na rok), możliwe są również rezerwacje grupowe dla maksymalnie 6 osób – więcej o Wizz Discount Club dowiesz się ze strony Wizz Air. Członkostwo warto mieć, najczęściej już przy pierwszym zakupie biletów dla dwóch osób można oszczędzić kilka złotych.

Ceny dotyczą lotu jedynie z bagażem podręcznym. W cenie biletu możesz zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 40 cm x 30 cm x 20 cm.

Noclegi

Nie interesuje Cię spanie w samochodzie na kempingach ani namiot i szukasz pokoju dla dwóch osób? Islandia ma zróżnicowaną, ale niestety niezbyt tanią bazę noclegową. Przykładowo w Reykjaviku ceny zaczynają się od ok. 117 zł za noc za osobę. Jeśli nie przeszkadza Ci nocowanie w pokoju wieloosobowym, ceny noclegów zaczynają się od 87 zł za noc za osobę. Jednak pamiętaj – w trakcie wyjazdu szkoda ograniczać się tylko do stolicy!

Sprawdź ceny noclegów

Wynajem samochodu

Do swobodnego poruszania się po Islandii niezbędny będzie Ci samochód. Jeśli marzy Ci się objechanie wyspy dookoła, raczej wystarczające będzie mniejsze – przez co tańsze (ze względu na gabaryty i mniejszą ilość spalanego paliwa) – auto bez napędu 4×4. Jeśli chciałbyś wjechać w Interior, czyli do wnętrza wyspy w terminie, którego dotyczy oferta, najprawdopodobniej nie będzie to możliwe ze względu na pozasezonowe zamknięcie dróg (drogi w Interiorze zazwyczaj otwierane są dopiero po połowie czerwca).

Najtańszy samochód zarezerwujesz od ok. 84 zł za dobę, polecam jednak zdecydowanie bardziej stabilne samochody.

Zarezerwuj samochód


Chcesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę wynajmując samochód na Islandii? Jakie są jego ubezpieczenia i czy rzeczywiście dodatkowe polisy są niezbędne? Jak zaplanować podróż? Gdzie szukać maskonurów (w tym terminie będą już na wyspie!)? Zajrzyj do informacji praktycznych!

______________________________________________________________________________________
Oferta zawiera linki do stron Booking oraz Rentalcars. Dokonując zakupu za ich pośrednictwem sam nic nie tracisz, a wspierasz rozwój bloga. 

Cztery kroki do udanego urlopu: wyszukaj lot...
... zarezerwuj nocleg... Booking.com
... wypożycz samochód...
... zminimalizuj swoją odpowiedzialność w razie uszkodzenia auta i ciesz się wyjazdem!

Powiązane teksty

Skomentuj